Prace dekarskie

Usługi dekarskie

Usługi dekarskie Warszawa – zapraszamy do zapoznania się z funkcjonowaniem naszej firmy na terenie Warszawy i Pruszkowa.

Układanie papy termozgrzewalnej

Przyklejanie papy

Pomimo, że nasze usługi wykonania balkonu posiadają przynajmniej 3 letnią gwarancję, to jeszcze nigdy nie zdarzyło się nam poprawiać balkonu z powodu reklamacji. Używane materiały do pracy są wysokiej jakości. Nie możemy dopuścić do żadnych, nawet najmniejszych przecieków.

Wykonanie i montaż obróbek blacharskich

Obróbka blacharska

Renowacje dachu

bezpieczna praca na dachuDach po konserwacjiObróbki blacharskie na dachu

Wykonujemy gięcie blach różnego typu. Posiadamy narzędzia specjalistyczne do obróbki blach wielkoformatowych jak i małoformatowych. Dopasowujemy się do niecodziennych kształtów rynien czy dachu. Posiadamy doświadczenie w tym jak woda jest odprowadzona od budynku. Dzięki temu, nie pojawiają się żadne zawilgocenia po naszych renowacjach. Po pracy budynki zostają zawsze suche, i o to chodzi.

Montaż odwodnień liniowych

Rury spustowe

Wykonujemy różnego rodzaju odwodnienia na różnych technologiach budownictwa. Dopasowujemy się do tego co zastajemy na miejscu przebudowy u klienta. Wykorzystujemy odpowiednie materiały dopasowane do aktualnych robót. Wykonujemy prace zgodnie ze sztuką budowlaną. Posiadamy niezbędne kwalifikacje potwierdzające jakość wykonania prac związanych z odwodnieniem balkonów, tarasów czy dachów.

Montaż rynien i rur spustowych

Naprawa rynn