Hydroizolacje

Co to są hydroizolacje?

Izolacje wodochronne inaczej hydroizolacje to zabezpieczenie odpowiednich części sufitów, ścian i podłóg czy dachów przed wodą, która może dostać się do wnętrza budynku. Wilgoć może dostawać się z najróżniejszych stron. W takich przypadkach trzeba zastosować odpowiednią izolację przeciwwodną. Izolacje są konieczne, aby zabezpieczyć budynek przed uszkodzeniami. Tylko solidnie wykonana hydroizolacja daje pewność, że w budynku nie pojawi się grzyb, nie odpadnie tynk czy też mieszkanie nie zaleje duża ilość wody. Hydroizolacje tarasów Warszawa, Pruszków i okolice są stale wykonywane przez naszą firmę.

Nasza firma wykonuje szereg operacji zabezpieczających:

Uszczelnianie dachów papą termozgrzewalną

Przyklejanie papy

Wykonujemy wszelkie rodzaje hydroizolacji i renowacji dachów, ścian oraz innych elementów konstrukcji dużych i małych budynków. Wykorzystujemy papy tradycyjne, zgrzewalne oksydowane, zgrzewalne modyfikowane, modyfikowane SBS oraz papy modyfikowane APP. Posiadamy odpowiedni sprzęt pozwalający nam bezpiecznie pracować na dachach. Po renowacji dachu odtwarzamy wygląd dachu do stanu jaki był przed naprawą.

Wykonanie hydroizolacji na tarasach w technologii Schomburg Combiflex

przed położeniem papy

Hydroizolacje tarasów Warszawa i okolice

Dopasowujemy odpowiednie hydroizolacje w zależności od rodzaju usterek budowlanych. Przypadki awarii są bardzo zróżnicowane dlatego zawsze każdy przypadek należy rozpatrywać indywidualnie. Bywają przypadki w których jedna technologia jest odpowiednia w danym przypadku od innej, a w innych awariach zupełnie odwrotnie. Potrafimy wraz ze specjalistami budowlanymi zaplanować odpowiedni sposób montażu i obrać odpowiednią ku temu technologię hydroizolacji, by nie uszkadzać budynku i całkowicie zabezpieczyć go od szkodliwego działania wody.

Wykonanie hydroizolacji tarasu w technologii Hyperdesmo

Pomalowany balkon hydroizolacją

Wykonanie fasety w technologii Schomburg Aquafin-K2

Wklejenie taśmy do fasety z izolacji K1 Aquafin

Prawidłowo wykonana faseta ma zadanie odciągnąć wodę od ścianki, by nie gromadziła się na łączeniu powierzchni pionowych z poziomymi. Faseta musi być wykonana w sposób równie szczelny co reszta izolacji, dlatego stosuje się do jej wykonania technologie firmy Schomburg Aquafin-K2, która daje gwarancję szczelności.

Hydroizolacje fundamentów w technologii Combiflex

Hydroizolacja fundamentów

Hydroizolacje Warszawa

Często problem wilgoci jest związany z wodą gruntową. W takim wypadku trzeba zastosować izolacje ław fundamentowych i ścian fundamentów. Wykopy mogą być niebezpieczne i mogą grozić zawaleniem, dlatego zawsze używamy podpór zabezpieczających. Do hydroizolacji fundamentów często wykonuje się produkty typu Aquafin-k1 oraz Combiflex.

Realizacja renowacji fontanny.

Edytuj stronę ‹ Multi-Tech Warszawa — WordPress

Wszelkie ocieplenia termiczne.

Katalog stron internetowych katalog Bluen.info.pl