O firmie

O firmie Multi-Tech

Multi-Tech Warszawa Logo

Nasza Firma istnieje na rynku od 1995 roku. Początkowo działaliśmy jako Firma produkcyjna a od 2003 roku jako firma remontowo-budowlana. Posiadamy certyfikat Schomburg i pozytywne referencje budowlane od klientów. Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w branży ogólnobudowlanej. Skutecznie rozwiązujemy wszelkie budowlane problemy przy użyciu najlepszych technologii. Wszelkie prace odtworzeniowe wykonujemy z największą precyzją. Po zakończonych operacjach sprzątamy miejsce pracy.

Pod kierunkiem kadry kierowniczej wykorzystujemy nowoczesne technologie, które dobrze znamy i wiemy, że spełnią oczekiwania klienta. Wykonujemy prace zgodnie ze sztuką budowlaną i zgodnie z normami bezpieczeństwa. Specjalizujemy się we wszelkiego typu hydroizolacjach oraz termoizolacjach, ale wykonujemy też prace remontowe i wykończeniowe. 

Naszym głównym priorytetem jest zadowolenie klienta. Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje oraz oferujemy najnowsze technologie. Świadczymy nasze usługi na terenie miasta Warszawa i okolic. Jeżeli chcą Państwo obejrzeć jak wygląda nasza praca to proszę kliknąć nasze realizacje budowlane.